LIOFILIZUOTU PRODUKTŲ DĖŽUTĖS SU JŪSŲ ETIKETE

Ieškote verslo dovanos Kalėdoms ar kitoms šventėms ir progoms, norite išskirtinos kokybės, praktiškumo ir individualumo? Turime Jums ką pasiūlyti!

Gurmaniškos verslo dovanos Kalėdoms, šventėms ar kitoms progoms – liofilizuoti produktai, kurie tikrai maloniai nustebins jūsų partnerius ir darbuotojus. Platus pasirinkimas, palankios kainos. Pagal individualius pageidavimus gaminame kelių tipų dovanų rinkinius 4 vnt., 6 vnt. arba 8 vnt. dėžutes su jūsų pasirinktais liofilizuotais produktais. Klijuojame kliento etiketes su logotipu, prekės ženklu, dizainu ar palinkėjimais. Liofilizuoti vaisiai, uogos ir daržovės yra 100% veganiški, be GMO, be cukraus, be druskos, be saldiklių, be dažiklių, tinka laktozės netoleruojantiems. Tai originalios verslo dovanos, kurios tikrai nudžiugins bei padės sustiprinti draugystę ir ilgalaikius santykius.

Pagal individualius Jūsų pageidavimus, gaminame trijų tipų, dovanų rinkinius:

4 vnt. indeliai su Jūsų pasirinkta liofilizuota produkcija;

6 vnt. indeliai su Jūsų pasirinkta liofilizuota produkcija;

8 vnt. indeliai su Jūsų pasirinkta liofilizuota produkcija.

Klijuojame etiketes su kliento prekės ženklu, dizainu ar tiesiog asmeniniu palinkėjimu. Originalios, išskirtinės, įdomios, unikalios ir net gurmaniškos verslo dovanos – tai, ką siūlo mūsų internetinė parduotuvė „inofood.eu“.

Norėdami pateikti užklausą dėl individualių dovanų rinkinių, prašome parašyti mums laišką el. paštu: inobera@inobera.lt arba paskambinti +370 696 33634.